جریان مالی پیوسته

پرداخت خودکار

جریان مالی پیوسته

با سرویس پرداخت خودکار وندار، جریان مالی پیوسته کسب‌وکارتان را بسازید. پرداخت‌های تکرارشونده با این سرویس به‌صورت خودکار و سریع‌تر از همیشه انجام می‌شوند.

درخواست مشاوره و دمو

جریان پرداخت آسان

با استفاده از پرداخت خودکار، مبلغ خدمات شما به صورت خودکار از حساب مشتریا‌ن‌تان پرداخت می‌شود. کافی است اجازه‌ی اتصال به حساب بانکی، یک بار به‌صورت آنلاین از مشتری دریافت شود تا پس از آن، مبلغ توافق‌شده در زمان‌های مشخص از حساب بانکی او کسر و به حساب کسب‌وکار شما اضافه شود.

افزایش ارزش طول عمر مشتری

با تجربه کاربری جذاب و سهولت پرداخت برای مشتریان

افزایش درآمد

با دریافت مشاوره از کارشناسان وندار

پیش‌بینی جریان مالی

با گزارش‌دهی آنی از وضعیت، مقدار و تعداد تراکنش‌ها

کاهش هزینه‌های یادآوری

با صرفه‌جویی در زمان و نیروی انسانی

همه چیز درباره پرداخت خودکار

با استفاده از پرداخت خودکار، مبلغ خدمات شما به صورت خودکار از حساب مشتریا‌ن‌تان پرداخت می‌شود. کافی است اجازه دسترسی به حساب بانکی، یک بار به‌صورت آنلاین از مشتری دریافت شود تا پس از آن، مبلغ توافق‌شده در زمان‌های مشخص از حساب بانکی او کسر و به حساب کسب‌وکار شما اضافه شود. درباره‌ی پرداخت خودکار وندار بیشتر بدانید.

با استفاده از پرداخت خودکار وندار علاوه بر مزایای عمومی دایرکت دبیت برای کسب‌‌وکارها مثل حفظ مشتریان وفادار، کاهش هزینه‌های یادآوری، قابلیت پیش‌بینی جریان مالی، افزایش درآمد و صرفه‌جویی در وقت و منابع انسانی، از پشتیبانی و مشاوره صفر تا صد توسط کارشناسان وندار نیز بهره‌مند خواهید شد.

پرداخت خودکار سرویسی برای کسب‌وکارهایی است که از یکی از سه مدل درآمدی حق اشتراکی، پرداخت دوره‌ای یا ON-Demand استفاده می‌کنند. به‌عبارتی اگر مشتریان شما پرداخت‌های تکرارشونده در دوره‌های منظم یا نامنظم دارند، می‌توانید از سرویس پرداخت خودکار وندار استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه کنید.

در مرحله اول با پیش‌ثبت‌‌نام در این صفحه، کارشناسان وندار با شما تماس خواهند گرفت و پس از دریافت مشاوره، در وندار ثبت‌نام می‌کنید. مرحله بعدی عقد قرارداد است و پس از آن مستندات فنی برای پیاده‌سازی در اختیار تیم فنی کسب‌وکار شما قرار خواهد گرفت.

تیم فنی کسب‌وکار شما با دریافت مستندات فنی سرویس پرداخت خودکار، قادر به پیاده‌سازی این سرویس خواهد بود. در این مسیر کارشناسان وندار آماده‌ی پشتیبانی هستند. مستندات فنی وندار را می‌توانید اینجا ببیند.

در استفاده از سرویس پرداخت خودکار وندار، می‌توانید انتخاب کنید که کارمزد از سوی شما پرداخت شود یا مشتریان شما. برای اطلاعات بیشتر درباره این موضوع با وندار در تماس باشید.

ممکنه به کارت بیاد